Turkuaz Estetic

Çalışma Saatlerimiz

  • Hafta içi8.00 - 19.00
  • Cumartesi9.00 - 15.00
  • PazarKapalı

Hemen Arayın


Hemen aramak için numaramızın üzerine tıklayın.

Bize Ulaşın

Biz Kimiz?

Saç ekim merkezi olarak hizmet politikamızın temelini kaliteli, sorunsuz saç ekimi yaparak hastalarımızın hayalini sağlamaktır. Ameliyattan sonra hastanın memnuniyeti bizi hastadan daha fazla memnun edecektir. Bu kapsamda, saç ekimi operasyonlarını büyük bir titizlikle ve deneyimli ekibimizle yapıyoruz ...

Daha fazla

GaleriGaleriye git

Turkuaz Estetik Center

FUE tekniği ile mükemmel sonuçlar

0,7-1 mm mikromotor uçlarla alınan kökler seyrek veya açık bir alana dikilir. Açık alana ortalama 2.500-3.500 saç grefti ekilebilir. Bu işlem 6-8 saat arasında sürer. FUE yöntemi ile ekilen saçlar kısa sürede büyümeye başlar ve dökülmez.

PRP Tedavisinin Gücü

PRP teknolojisi saç tedavilerinde, özellikle saç dökülmesine karşı son derece etkilidir. Şimdi, PRP Destekli Saç Ekimi yöntemi saç ekimi sırasında son derece kullanışlı bir tekniktir. Saç ekimi sırasında alınan kökler, ekim için PRP ile özel bir sıvı içinde tutulur ve böylece canlılıklarının korunmasına katkıda bulunur.

Kaş Ekimi

Estetik Görünüm insanların, özellikle kadınların önem verdiği en önemli konulardan biridir. Turkuaz Estetik Merkezi'nin farkı ile zamanla azalan kaş miktarı düzeltilebilir.

Hollywood Smile

Hollywood Gülüşü yani bir diğer adıyla Hollywood Smile imajımızın en önemli parçası olan gülüşümüzü ön plana çıkartarak Turkuaz Estetik tarafından yapılan estetik ile yüzünüz ve mükemmel gülüşünüzü öz güveninizi arttıracaktır.

Sakal Ekimi

Sakal ekimi için, sakalınızla alakalı sorun yaşıyor olmanıza gerek yoktur. Sakalınıza farklı bir şekil vermek istiyorsanız, sakal ekimi ile tekrar yapabilirsiniz. Sakal ekimi ile yaraları, yanıkları ve ameliyat izlerini kapatmak çok kolaydır.

Obezite Cerrahisi

Kişinin VKİ'sinin hesaplanması, kilo verme yolundaki ilk adımlardan biridir. VKİ'yi belirleyerek, bireyler obezite veya morbid obezite sorunu olup olmadığını dürüstçe belirleyebilirler. Morbid obeziteden muzdarip olanlar, gastrik bypass, Lap Band ile gastrik bantlama ameliyatı veya kol gastrektomi ameliyatı gibi bariatrik cerrahi için uygun adaylar olabilir. BMI, birinin uygun bir kilo kaybı cerrahisi adayı olup olmadığını belirlemek için kullanılan birçok faktörden biri olmasına rağmen, adaylığın belirlenmesinde ayrılmaz bir faktördür.

Hizmetlerimiz

Saç Ekimi

Kaş Ekimi

Obezite Cerrahi

Estetik Cerrahi

Ağız Bakımı ve Diş Hekimliği

Medikal Ekibimiz


Prof. Dr. Bekir Atik

Estetik ve Plastik Cerrahi Profesörü

Doç. Dr. Bora Koç

Obezite ve Metobolik Cerrahı

Dt. Mehmet Büdüş

Diş Hekimi

Erkan Çakan

Saç Ekim Uzmanı

Haber bültenimize abone olun

Colorlib